Partnerzy

Colt logo Colt’s Manufacturing Company LLC www.Colt.com Firma Colt® jest światowym liderem wśród dostawców broni ręcznej. Jej głównymi produktami są karabiny szturmowe, broń krótka, karabiny maszynowe, granatniki oraz broń sportowa. Głównymi klientami są siły zbrojne oraz służby mundurowe. Firma posiada Magazyn Danych Technicznych i jest największym dostawcą karabinka M4 oraz karabinu M16. Colt® cieszy się niezrównaną reputacją dzięki jakości swoich produktów.
siltec logo SILTEC Sp. z o.o. www.siltec.com.pl SILTEC Sp. z o.o. dostarcza produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy oraz rozwiązania specjalne dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa
logo Swieca i partnerzy Świeca & Wspólnicy www.swwp.pl Kancelaria Prawna Świeca i Wspólnicy jest renomowaną kancelarią o zasięgu globalnym. Posiadając kilkanaście oddziałów w Europie, jak również kilkudziesięciu współpracujących prawników na całym świecie.
dgt logo DGT www.dgt.pl DGT jest polską firmą działającą w branży najnowocześniejszych technologii związanych z telekomunikacją i informatyką. Siedziba firmy oraz nowoczesny zakład produkcyjny mieści się w Straszynie koło Gdańska
acm logo Autocomp Management www.ac-m.pl Specjalnością firmy są prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, Wojska oraz Szkolnictwa Wyższego.

logo mim

Mars i Merkury Polska www.marsimerkury.pl Siedziba Mars et Mercure Europa mieści się w Brukseli. Stowarzyszenie działa w 15 państwach Europy Zachodniej. Obecnie w Polsce Stowarzyszenie liczy około 70 członków – wyłącznie emerytowanych generałów, oficerów i podchorążych Wojska Polskiego, aktywnie działających w sektorze przedsiębiorczości prywatnej i państwowej.

logo bio

Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia www.witu.mil.pl Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia jest instytutem badawczym, realizującym badania naukowe i prace rozwojowe z zakresu obronności i bezpieczeństwa państwa, ukierunkowane na wdrożenie i praktyczne zastosowanie.